چطور برای سایت مقاله سئو شده تولید کنیم؟

چطور برای سایت مقاله سئو شده تولید کنیم؟


مقاله کامل را در وبمستر منتور بخوانید.

در این مقاله می‌خواهم با شما در رابطه با این موضوع صحبت کنم که چطور می‌توانید یک مقاله سئو شده برای وب‌سایت خود درست کنید. این مقاله باید یکسری موارد داشته باشد که با رعایت آنها می‌توانید رتبه‌های بالای گوگل قرار بگیرید. پس با من همراه باشید و این مقاله را تا انتها دنبال کنید. در انتهای این مقاله شما خواهید توانست یک متن و محتوای خوب برای وب‌سایت خود درست کنید و بهترین نتیجه را از موتور جستجوی گوگل بگیرید!

برای تولید مقاله‌٫ سئو فرندلی نیاز داریم یعنی اینکه مقاله از خودمان باشد و این مقاله کپی نباشد. مقاله‌هایی که یونیک نیستند و سایت‌های دیگر کپی شده‌اند به هیچ عنوان ارزش سئو کردن و ارزش این که در سایت شما قرار بگیرند را ندارد. اگر شما حرفی برای گفتن دارید و مقالاتی تولید می‌کنید که از دانش و بینش شما برمی‌آید و می‌تواند برای کاربران شما مفید باشد قطعاً در گوگل هم جایگاه مناسبی خواهد داشت.زیرا فلسفه گوگل این است که می‌خواهد اطلاعات مناسب و صحیح و در عین حال مفید به کاربران خود ارائه دهد.

تولید مقاله سئو شده

برای همین وقتی که شما مقاله‌ای تولید می‌کنید که برای خوانندگان حرف‌های مفید و راهکارهای مناسب دارد قطعا مورد توجه گوگل هم قرار خواهید گرفت. زیرا گوگل می‌خواهد به کاربران خود اطلاعات مفید ارائه دهد و وقتی کسی کلمه کلیدی که در مقاله شما به آن اشاره شده است را در گوگل جستجو می کنند سایت گوگل قطعاً شما را با آن ها پیشنهاد خواهد داد.پس باید با فلسفه وجودی گوگل ابتدا آشنا بود و دقیقاً درک کرد که گوگل چه چیزهایی را به کاربران خود دوست دارد نمایش دهد و بر اساس آن به تولید مقالات پرداخت...

ادامه مطلب را در لینک زیر سایت وبمستر منتور مطالعه کنید...

https://webmastermentor.com/how-to-produce-seo-base-article/


/ 0 نظر / 17 بازدید