قدم اول در بازاریابی اینترنتی طراحی وب‌سایت است

قدم اول در بازاریابی اینترنتی طراحی وب‌سایت است


مقاله کامل را در وبمستر منتور بخوانید.


در بازاریابی اینترنتی قدم اول داشتن یک وب‌سایت است.وقتی شما یک وب‌سایت دارید می‌توانید درآمد پایدار ایجاد کنید. درآمد پایدار درآمدی است که بدون حضور شما و در هر زمان طی ۲۴ ساعت ایجاد می‌شود و این مورد تنها از طریق اینترنت امکان پذیر است.

داشتن وب‌سایت به شما کمک می کند تا بتوانیم محصولات و خدمات خودتان را به مشتریان نمایش دهید و به آنها بفروشید. وقتی که وب‌سایت دارید یعنی در گوگل هم هستید افرادی که از طریق گوگل محصول یا خدمات مشاوره ای را جستجو می کنند به وب‌سایت شما دسترسی پیدا می‌کنند و با محصولات و خدمات شما هم آشنا بشوند به شرط آن که وب‌سایت شما در گوگل سئو شده باشد.

 

وب‌سایت

 

سئو همان بهینه سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو است که در مقالات مربوط به آن به طور کامل شرح خواهم داد. برای اینکه یک سایت داشته باشید نیازی نیست که به یک طراح وب‌سایت مراجعه کنید فقط کافی است که با سیستم وردپرس آشنایی داشته باشید و توسط سایت‌ساز وردپرس که به صورت رایگان ارائه می‌شود یک وب‌سایت طراحی کنید. هم اکنون وب‌سایت های معروفی مانند وب‌سایت والت دیزنی وب‌سایت کاخ سفید و خیلی از وب‌سایت های خوانندگان مشهور جهان و تولیدکنندگان قوی محتوا از وردپرس استفاده می‌کنند.

 

وب‌سایت۱

 

وردپرس محبوب ترین سیستم سایت‌ساز رایگان در جهان است که روزبه‌روز به محبوبیت آن افزوده می‌شود. برای اینکه با وردپرس یک سایت طراحی کنید نیاز به دانش کدنویسی ندارید و فقط کافی است کمی مهارت‌های اولیه کامپیوتر را بلد باشید. اگر شما در حال خواندن این مقاله هستید می‌توانید خودتان یک وب‌سایت با وردپرس ایجاد کنید و طراحی کنید...


ادامه مطلب را در لینک زیر سایت وبمستر منتور مطالعه کنید...

https://www.webmastermentor.com/the-first-step-in-digital-marketing-is-web-design// 0 نظر / 300 بازدید